برنج صدرا از گذشته تا . . .

برنج صدرا با حمایت و همراهی مشتریان و همکارانی ساخته شد که افتخار خدمت رسانی و همکاریشان تا این لحظه ، بزرگترین دلگرمی برای آینده و فردایی روشن تر است .
بزرگ خاندان سلامت مرحوم حاج قاسم سلامت در سال 1321 هجری شمسی در شهرستان گرگان اولین برنج فروشی را افتتاح کرد و تا به امروز سه نسل از این خانواده سعی در گسترش برند ملی صدرا را داشته و با ورود به عرصه تولید و تامین برنج ایرانی و ایفای نقش اجتماعی خود در بازار 80 میلیونی کشور ، تلاش خود را برای رفع نیازهای مشتریان عزیز و بهبود خدمات خود میکند .

مجموعه برنج صدرا با عرضه برنج با کیفیت و اصیل ایرانی و اطمینان به تیم مختصص خود ، هدف حفظ شعار خود یعنی ( کیفیت ، رمز ماندگاری ماست ) را دنبال میکند سعی در حفظ ارزش محصولات خود را دارد و با تضمین بی قید و شرط برنج صدرا از ابتدا تا اکنون تلاش و کوشش خود را برای جلب رضایت مشتریان عزیز میکند .

حاج قاسم سلامت و میراث ماندگار

مرحوم حاج قاسم سلامت در دهه 20 هجری شمسی با افتتاح نخستین برنج فروشی اولین قدم را برای شروع کسب و کاری نو در حوزه برنج شهر گرگان برداشت . خاندان سلامت روز به روز با مراقبت از نهال سبز برنج صدرا و گذشتن از مسیر پر پیچ و خم شاهد تبدیل شدن این برند ملی به یکی از واحد های تولیدی تاثیر گذار در این حوزه به خصوص در شمال کشور هستند . امروزه محصولات برند برنج صدرا به صورت عمده و در قالب مستقیم و غیر مستقیم در بیش از 21 شهر و استان در سراسر کشور در حال توزیع است .

واحد صنعتی شالیکوبی سلامت گلستان

مجموعه برنج صدرا برای حل نیاز های روزمره از راهکارهای متنوع کمک می‌گیرد . این برند برای نظارت بیشتر بر کیفیت محصولات خود و همچنین کسب اطمینان کافی از روند تهیه و تولید محصولات خود ، نخستین فاز کارخانه شالیکوبی خود را به صورت آزمایشی در شهریور ماه سال 1399 بهره‌برداری و در تاریخ 1399/11/21 این واحد تولیدی به صورت رسمی افتتاح گردید .

کارخانه شالیکوبی سلامت گلستان با مساحت 20000 متر مربع شامل 4000 متر مربع سوله مسقف متشکل از : انبار مواد اولیه ، 20 عدد خشک کن با ظرفیت خشک کردن 300 تن شالی در روز و دستگاه تبدیل 9 مرحله ایی با قابلیت 100 تن برنج در روز به همراه دستگاه سورت 10 کاناله با ظرفیت 50 تن در روز و بسته بندی مدرن با بکار گیری بالاترین سطح بهداشت در تمامی مراحل تولید فعالیت می‌کند .
همچنین فضای 600 متر مربع در 2 طبقه فضای اداری این مجموعه شامل که بخش هیئت مدیره ، مجموعه پخش و دفتر فروش ، بخش مالی و حسابداری ، واحد انفورماتیک و IT ، مجموعه آزمایشگاهی کارخانه شالیکوبی سلامت گلستان که از بخش آزمایشات فیزیکو شیمیایی و بخش آزمایشات فلزات سنگین و میکروبی بر روی نمونه برنج و همچنین واحد پیش کنترل منابع مواد اولیه ساختار بخش اداری این واحد صعنتی را تشکیل می‌دهند .

مجموعه برنج صدرا همواره مسئولیت کاستی ها را پذیرفته و در جبران و بهبود مستمر آن قدم برداشته است . و در همین راستا ، برای درک نیازها و خواسته های متقاضیان محترم از نگاه مشتریان به مسائل می‌پردازیم .
ما باور داریم که کم کردن هوشمندانه فاصله بین ما و مشتریان برنج صدرا ارزش است و برای حفظ این ارزش نیاز های خریداران عزیز رارصد می‌کنیم سعی در برظرف کردن آن داریم .